František Řezníček

Medem proti krizi!

Tak zní motto pana Františka Řezníčka, který se zaměřuje na chov včel, produkci medu, výrobu domácí medoviny bez chemických přísad a na výrobu propolisových mastí a tinktur od roku 2008. V dnešní době není výjimkou, že v supermarketech koupíte ředěný med s původem „ze zemí EU a mimo EU“ a to se Vám u Fandy včelaře, člověka, který žije včelami, opravdu nestane. Chová včely na jedenácti stanovištích na území Železných hor a Žďárských vrchů, v čisté oblasti Českomoravské vrchoviny. Dvě stě včelstev zajišťuje opylení bylin, zemědělských rostlin i ovocných stromů. Všechny výrobky jsou přírodní, bez chemie a získaly osvědčení od Výzkumného ústavu organických syntéz. O skvělé kvalitě výrobků vypovídá i certifikát od Výzkumného ústavu Včelařského z roku 2010.

 

Certifikovány značkou „Kvalita z Hlinecka“ byly níže uvedené produkty:

Přírodní kosmetické výrobky

Propolisová mast ve včelím vosku

 Propolisová mast s vazelínou

Propolisová tinktura

Potravinářské výrobky

Františkova medovina z regionu Hlinecka

Med květový

Med medovicový

Med květový pastovaný

Med z Hlinecka pro mlsné jazýčky

Certifikáty:

 Certifikát František Řezníček - Medem proti krizi! - 2014

 Certifikát František Řezníček - Medem proti krizi! - 2016

Certifikát František Řezníček - Medem proti krizi! - 2018

Certifikát František Řezníček - Medem proti krizi! - 2020

Certifikát František Řezníček - Medem proti krizi! - 2022

Propolisová mast ve včelím vosku

Je zcela přírodní, ručně vyráběná, bez jakékoli chemie pouze ve včelím vosku. Oproti podobným mastem prodávaným v lékárnách, obsahuje mnohem větší množství účinného propolisu. Mast podporuje hojení ekzémů, popálenin, rozpraskané kůže, odřenin a desin?kuje.

Propolisová mast s vazelínou

Obsahuje větší množství účinného propolisu než v podobné masti prodávané v lékárně. Podporuje hojení ekzémů, popálenin, odřenin a desin?kuje. Obsahuje bílou vazelínu, díky které je velmi snadno roztíratelná.

Propolisová tinktura:

Tinktura je čistý propolis rozpuštěný v 60% alkoholu. Hodí se na plísně, bradavice, bolavé zuby nebo jako desinfekce a ochrana již zacelených ran.

Všechny vyjmenované potravinářské výrobky mají vynikající chuť, obsahují zdraví prospěšné látky, pestrou škálu vitamínů, enzymů a dalších zdraví prospěšných látek. Medy pocházejí z čisté oblasti Hlinecka. U medoviny je použita unikátní hlinecká voda.

S medovými výrobky pana Řezníčka se můžeme setkat na jarmarcích, Selských trzích v Hlinsku, na Veselém Kopci v rámci celoročních tematických programů nebo ve specializovaných prodejnách v Hlinsku (Bylinka Hlinsko, Jídelna Mandala, Zdravá výživa Hubený, cukrárna Na kamenném schodě). Všechny výrobky si můžete objednat přímo na webových stránkách www.fandavcelar.cz nebo osobně vyzvednout u pana Řezníčka.

 

 

Kontakt:

František Řezníček
Žitná 1480 539 01 Hlinsko
Tel.: +420 776 363 056
E-mail: info@fandavcelar.cz
www.fandavcelar.cz

 

Propagační materály k udělené značce: